Tantestület

Borbély Ferencné matematika és alkalmazásai Chrappán Magdolna természettudományok és technikai alkalmazásaik, kémia, biológia Czeglédi Károlyné postaforgalmi szakképzés Derecskei Sándorné magyar nyelv és irodalom Frankó Jánosné művészetismeret, emberismeret Dr. Flender György eszperantó Dr. Gáspár László anyanyelv, kultúratörténet Hegedűs Erzsébet művészetismeret, anyanyelv, magyar nyelv és irodalom Hegedűsné Oszik Márta anyanyelv, magyar nyelv és irodalom, német Horváth Károly művészetismeret, film-video, iskolatechnikus Horváth László matematika és alkalmazásai, földrajz Hőgyes Istvánné kollégiumi tanár Ilyés Sándorné matematika és alkalmazásai Jakó Katalin orosz Jánk János testnevelés, röplabda Kis Katalin történelem Klimaj Tamásné kollégiumi tanár Kolarovszki János természettudományok és technikai alkalmazásaik, kémia, biológia Kolarovszki Jánosné természettudományok és technikai alkalmazásaik, kémia Kovács László postaforgalmi szakképzés Kovács Lászlóné postaforgalmi szakképzés Lesi Zoltánné német Lukács István természettudományok és technikai alkalmazásaik, fizika, kémia Lukács Istvánné természettudományok és technikai alkalmazásaik, fizika, kémia, német Martyin Tivadarné szakképzés Mike Csaba természettudományok és technikai alkalmazásaik, emberismeret, biológia Mike Katalin francia, kollégiumvezető Mocsári Éva anyanyelv, magyar nyelv és irodalom Molnárné Borkó Erzsébet matematika és alkalmazásai, természettudományok és technikai alkalmazásaik, emberismeret, fizika, informatika Nacsa János művészetismeret, emberismeret, anyanyelv, magyar nyelv és irodalom Nacsa M. Judit matematika és alkalmazásai, művészetismeret, rajz Nagy Béla matematika és alkalmazásai Nagy Edit művészetismeret, anyanyelv, magyar nyelv és irodalom, ének-zene Nagy Katalin postaforgalmi szakképzés Oláh Ferencné anyanyelv, művészetismeret, magyar nyelv és irodalom, orosz Portörő Edit tantárgyak Rokszin Anna társadalom élete, kultúratörténet, történelem Dr. Ruttner Erzsébet matematikai és alkalmazásai Szabó Gáborné anyanyelv, magyar nyelv és irodalom, orosz Szabó László emberismeret, társadalom élete, kultúratörténet, történelem Szabóné Leelősi Veronika könyvtáros Szilágyi László társadalom élete, történelem, német Szilágyi Lászlóné testnevelés Tóth Gáborné postaforgalmi szakképzés Vasvári Mihály szakképzés Vécsey Viktória orosz Dr. Zuti Pál matematika és alkalmazásai, informatika

szöveg helye link helye

Vezetők és óraadók

Borbély Ferencné igazgatóhelyettes Dr. Gáspár László igazgató Horváth László igazgatóhelyettes, levelező tagozatvezető Kovács László szakképzési igazgatóhelyettes Lukács István igazgatóhelyettes Martyin Tivadarné szakképzési igazgatóhelyettes Mike Csaba igazgatóhelyettes Mike Katalin igazgatóhelyettes, kollégiumvezető Tobai Lajosné gazdasági igazgatóhelyettes Vass András igazgatóhelyettes Vasvári Mihály szakképzési igazgatóhelyettes

Csiky Lászlóné kereskedelmi szaktanár Sajbenné Felföldi Ilona kereskedelmi szaktanár Szabó Dezső kereskedelmi szaktanár óraadó neve szakterület óraadó neve szakterület óraadó neve szakterület óraadó neve szakterület
link helye szöveg helye

Munkatársak

Bondár Imre nyomdász Horváth Károlyné gazdasági ügyintéző Képíró Albert karbantartó Képíró Károly karbantartó név munkakör név munkakör Sós Tiborné (Magdi) titkárság Vassné Irénke gazdasági ügyintéző


link helye szöveg helye

Osztályok

1984-1988

A név osztályfőnök
osztálynévsor

B név osztályfőnök
osztálynévsor

C Szilágyi László osztályfőnök
Ács Zsuzsanna, Barta Ildikó, Barta Katalin, Bruder Ilona, Cséfán László, Fábián Éva, Fodor Mária, Fülöp Klára, Góz Julianna, Gyüre Edit, Hízó Julianna, Kiss Judit, Korcsog Edit, Lévai Tünde, Mezei Sándor, Ódor Krisztina, Polgár Ágnes, Pribelszky Gabriella, Rencz Rita, Salamon Zsuzsa, Szentgyörgyi Ágnes, Szferle Andrea, Tajti Erika, Torma Sarolta, Vincze Erika, Bíró Krisztina


1985-1989

A Kovács Lászlóné osztályfőnök
Bánszki Zsuzsanna, Behán Erika, Bécsi Judit, Darányi Irma, Gila Erika, Grósz Anna, Horváth Zsuzsanna, Husvéth Katalin, Kardos Erika, Kesztyűs Anikó, Kiss Andrea, Kollár Andrea, Komlósi Ilona, Kovács Tünde, Kozák Beáta, Kulasák Pál, Molnár Terézia, Megyeri Szabina, Oltyán Ágnes, Pócsik Erika, Radványi Márta, Sipos Katalin, Szabadai Ferenc, Szabó András, Szabó Anita, Szabó Emma, Szatmári Károly, Sztricskó Ildikó, Trabach Tünde, Tótka Ildikó, Varga Margit, Varjú Ágnes, Vlád Valéria


B név osztályfőnök
osztálynévsor

C Horváth László osztályfőnök
Szabó Emma, Ács Róza, Rigó István, Kulcsár Rózsa, Boldogh Judit, Szabó Gabriella, Enyedi Gyöngyi, Schlajchó Zénó, Dohar Ildikó, Behán Nikolett, Zanócz Margit, Dézsi Edina, Szabó Csaba, Balogh Edit, Kiss Edit, Dombóvári Csaba, Détár Ilona, Lupsán Tünde, Eszenyi Róza, Marton Mihály, Pásztor Csilla, Kucsera Erika



1986-1990

A Czeglédi Károlyné osztályfőnök
Bánszki Zsuzsanna, Béni Andrea, Csasztván Anikó, Droppa Gyöngyi, Fodor Erika, Gál Katalin, Gyarmati Magdolna, Jánk János, Kapás Edit, Komár Edit, Kruzsicz Krisztina, Lengyel Magdolna, Lovas Erzsébet, Márki Andrea, Metz Éva, Nagy Erzsébet, Rakovics Andrea, Rátóti Beatrix, Seres Andrea, Szabó Ágnes, Szabó Éva, Szabó Ildikó, Szabó Katalin, Szabó Tünde, Szarvas Ibolya, Szokola Hajnalka, Szűcs Magdolna, Tompa Ildikó, Török Enikő, Vérten Tünde, Zahorecz László


B Lukács Istvánné osztályfőnök
Adamik Ildikó, Balázs Anita, Bálint Anna, Bekecs Zita, Bende Róbert, Bíró Julianna, Dézsi Annamária, Habóczky Gabriella, Kelemen Edit, Komoróczky Angelika, Kubik Erika, Makra Zsuszana, Nagy Ildikó, Nagy Ilona, Nagy Mária, Peres Anita, Pető Zsuzsanna, Plank Györgyi, Polgár Károly, Reviczky Éva, Szamos Edit, Tímár Zoltán, Uhrin Gyöngyi, Vakarcs Tünde, Váradi Katalin, Viszkók Krisztina


C Mike Csaba osztályfőnök
Cséfán Mária, Dani Andrea Mónika, Dányi Andrea, Farkas Judit, Gaál Emánuel, Házi Erzsébet, Házi Marianna, Horváth Éva, Katona Julianna, Képíró László, Kovács Sándor, Kónya Sándor Csaba, Major Edit, Nagy Imre Tamás, Oláh Éva, Pásztor Anikó, Sallai Ildikó, Szűcs Katalin, Tóth Teréz, Tóth Tünde, Vakarcs Ildikó, Vincze Andrea



1987-1991

A Tóth Gáborné osztályfőnök
Bubik Andrea, Andrejkovics Ágnes, Czifra Aranka, Csüllög István, Demcsák Szilvia, Engelhardt Szilvia, Emrich Ildikó, Farkas Andrea, Forgó Edit, Gajdács Ilona, Jámbor Erika, Juhász Etelka, Kojnok Ildikó, Kovács Tímea, Magyar Tímea, Márkus Eleonóra, Muntyán Valéria, Nagy Ibolya, Nádra Mónika, Pásztor Henrietta, Pocsaji Mónika, Rajtár Mónika, Sánta Zoltán, Süle Szilvia, Surina Katalin, Szabó Gyöngyi, Szabó Ildikó, Szák Mónika, Sztricskó Hajnalka, Tomka Anna, Tornyi Annamária, Tóth Mária, Vereska Ildikó, Veres Veronika


B Nagy Béla osztályfőnök
Bánfi Ildikó, Csizmadia Erika, Duma Kornélia, Egri Gyula, Jasik Henrietta, Kocsis Gábor, Koszti Orsolya, Kovács Katalin, Krajcsik Irén, Mári Zsuzsanna, Márk László, Nedró Irén, Nyári Mónika, Petri Erika, Pribék Tamás, Szabó Hajnalka, Szél Márta, Tarcali Viktor, Tokai Ilona, Varga Annamária, Végvári Tamás


C Oláh Ferencné osztályfőnök
Barakonyi Beáta, Brusznyiczki Gyöngyi, Csizmadia Magdolna, Dankó Márta, Durkó Mariann, Fazekas Rita, Fésűs Andrea, Gurzó Katalin, Kadlicsek Anita, Károlyi Irén, Kóra Julianna, Kovács Erika, Kovács Lajos, Mesziár Mónika, Nagy Ildikó, Rigó Tamás, Sajti Adrien, Sunyák Henrietta, Szabó Adrien, Szabó Anita, Szabó Erzsébet, Szatmári Márta, Tóth Judit Alina, Varga András, Veles Anikó



1988-1991

D Molnárné Borkó Erzsébet osztályfőnök
Buzi Katalin, Erdei Andrea, Hernik Marianna, Jánki Mihály, Kölüs Anikó, Léczeg Anita, Madarasi Anikó, Molnár Éva, Molnár Marianna, Nagy Albert, Puskás Andrea, Sajti Ilona, Szappanos Ágnes, Torzsa Mónika



1988-1992

A Ilyés Sándorné osztályfőnök
osztálynévsor


B Kolarovszki János osztályfőnök
Apró Rita, Bondár Sándor, Bökfi Anita, Horváth Margit, Horváth Nóra, Iszály János Karasz Erika, Marik Henrietta, Matus Ildikó, Piros Julianna, Puskás Andrea, Seprenyi Ildikó, Seprenyi Ilona, Sipiczki Tünde, Szegedi Erika, Szolnoki László, Szűcs Lajos, Tobai Rita, Tusjak Krisztina, Vámos Ildikó, Zsurkán Margit


C Frankó Jánosné osztályfőnök
Prisztavok Rita, Sárközi Beáta, Gyebnár Ildikó, Fodor Angéla,Gajdács Tímea, Csernok Emese, K.Nagy Ágnes, Valastyán Beatrix, Váradi Ágnes, Vocska Enikő, Kéri Julianna, Jankó Margit, Sebestyén Marianna, Patkás Mária, Varjú Tamás, Nagy József, Szabó János, Patkás Andrea, Seprenyi Anita, Ungor Ibolya, Képíró Ilona


D Molnárné Borkó Erzsébet osztályfőnök
Árva Erika, Egri Mónika, Frankó Erika, Katona Mária, Kiss Mária, Molnár Mariann, Nagy Erzsébet, Patai Ilona, Széll Mariann, Szilágyi Ildikó, Szűcs Tünde, Vörös Erzsébet



1989-1992

D Nacsa János osztályfőnök
osztálynévsor



1989-1993

A
Kovács Lászlóné osztályfőnök
Adamik Marianna, Balázs Ilona, Balogh Imre, Bende Etelka, Bulla Lívia, Búzás Zita, Cseh Krisztina, Csüllög Zoltán, Drahó Éva, Farkas Anikó, Fekete Edit, Fekécs Karolina, Fodor Krisztina, Jasik Adrián, Kovács Erika, Kiszely Zsolt, Máté Erzsébet, Mészár Renáta, Nagy Ildikó, Nagy Ilona, Pauló Márta, Petner Éva, Pleskovics Krisztina, Seres Mónika, Soltész Tímea, Somogyi Andrea, Strifler Edit, Szabó Erika, Szovszki Szilvia, Tadanai Ágnes, Tengely Tímea, Tóth Csaba, Varga Beáta, Vári Tímea, Veres Anita, Vetési Mariann, Vidéki Mária, Vidéki Rozália, Vidovenyecz György, Vincze Beáta



B Borbély Ferencné osztályfőnök
Bán Barbara, Bánfi Krisztina, Cirják György, Csíki Edina, Csizmadia Imre, Elek Zoltán, Fekete Bernadett, Földesi Annamária, Horgosi Ilona, Hrabovszki Andrea, Juhász Daniella, Képíró Szilvia, Kiss Györgyi Katalin, Kovács Tünde, Lupsán Anita, Mándi Erzsébet, Mokán István, Oláh Erika, Papp Julianna, Papp Károly Szilárd, Papp Tamás, Petri Hajnalka, Pribék Zsolt, Puskás Katalin, Szabó Andrea, Tasnádi Margit, Tóth Beáta, Tóth Ildikó, Újvári Edit, Veszelovszky Szilvia, Wegrosta Ildikó


C Szabó László osztályfőnök
Balázs Beáta, Balogh Csaba, Balogh Tamás, Bende Magdolna, Boldóczki Katalin, Bordás György, Czeglédi Rita, Fazekas Kinga, Fésüs Tímea, Gombos Mária, Gurzó Ágnes, Gyulai Andrea, Gyulai Ágnes, Habóczky János, Ipacs Krisztina, Iszály Mária, Kiss Erzsébet, Kocsis Annamária, Kölüs Erika, Kricsmarik Zsuzsanna, Laczó Márta, Nagy Ferenc, Nagy Katalin, Németh Andrea, Paksi Judit, Pápa Judit, Puskás Zsolt, Rencz Gyula, Seres Anita, Simon István, Széplaki Andrea, Tébi László, Varga Éva

D Nacsa János osztályfőnök
Balogh Rozália, Csonka Gabriella, Fésüs Éva, Gerner Zsolt, Hajdu Hajnalka, Perei Ildikó, Piskolty Tibor, Szabó Tünde, Száva József, Szigeti Ildikó, Tóth Irén, Tóth Mónika, Váradi Sándor, Vicze Erzsébet



1990-1994

A Czeglédi Károlyné osztályfőnök
Bak Erika, Balta Ágnes, Baráth Timea, Burján Ildikó, Csabai Andrea, Csongrádi Eszter, Fehér Zsófia, Fleischer Krisztina, Fülöp Ilona, Grestyák Edit, Gyenge Edit, Hegedűs Judit, Kovács Erika, Kovács Zsolt, Kovács Szilvia, Kolozsvári Irén, Nagy Erzsébet, Opauszki Gabriella, Opánszki Márta, Szilágyi Ágnes, Szántai Edit, Tar Krisztina, Tóth Mónika, Túri Ibolya


B Nagy Edit osztályfőnök
osztálynévsor


C Rokszin Anna osztályfőnök
Bagi Sándor, Balatoni Szilvia Anett, Balogh Judit Etelka, Balog Lídia, Bende Judit Róza, Benkő Anita, Bereczki Edit, Bordás Éva, Bottó Anikó, Bozsó Gabriella, Czirle Marianna, Csatári Valéria, Csóka Mária, Dévényi Ilona Judit, Farkas Mónika Gabriella, Hack Tímea Éva, Havrán Krisztina, Hunyady Marianna, Jánk Andrea, Juhász Éva, Kardos Andrea, Kardos Rita, Kiss Klára, Kubik Ildikó, Lomjanszki Mária Judit, Molnár Anna, Nemes Rita, Netye Éva, Rostás Marianna, Stók Zsolt, Szegedi Mariann, Széplaki Ildikó, Vincze Marianna



1991-1995

A név osztályfőnök
osztálynévsor

B Kolarovszki Jánosné osztályfőnök
Bende Anita, Berente Andrea, Bohus Magdolna, Csonka Ibolya, Fekete Lajos, Gyapjas Helga, Hankó Beatrix, Herbály Károly, Kender Magdolna, Krasznai Mónika, Kulcsár Tünde, Lődi Ibolya, Mészáros Mária, Molnár Szilvia, Nagy Andrea, Sebestyén Edit, Szabó Réka, Tóth Anrás, Vincze Gabriella, Radics Renáta, Czeglédi Katalin, Nagy Zsuzsanna


C név osztályfőnök
osztálynévsor

link helye szöveg helye

Sarkad

szülők, önkormányzat, cégek, szervezetek

név
link helye szöveg helye